آتش سوزی در کارگاه دو طبقه نجاری و مبل سازی

به گزارش وبلاگ موسیقی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک کارگاه نجاری و مبل سازی در شهرک احمدی اطلاع داد.

آتش سوزی در کارگاه دو طبقه نجاری و مبل سازی

به گزارش وبلاگ موسیقی، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 16:01 دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در یک کارگاه نجاری و مبل سازی به سامانه 125 آتش نشانی و شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله چهار ایستگاه به محل حادثه واقع در محله خلازیل، شهرک احمدیه، خیابان رجایی اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان کمتر از پنج دقیقه به محل می رسند و مشاهده می نمایند در دو طبقه منفی از یک ساختمان که هر کدام حدودا 500 متر وسعت داشتند و محل نگهداری و فراوری مصنوعات مبلمان و چوبی تبدیل شده بود، آتش سوزی اتفاق افتاده است.

سخنگوی آتش نشانی تهران با بیان اینکه در این محل مبل های ساخته شده، مواد قابل اشتعال وجود داشت، گفت: شدت حرارت به قدری بود که دود بسیار غلیظی از راهرو ها را فرا گرفته بود. آتش نشانان با تجهیزاتی که در اختیار داشتند به محل نفوذ کردند اما هر از گاهی مایعات قابل اشتغالی که در آن محل وجود داشت منفجر شده و آتش گسترده تر می شد.

ملکی اضافه کرد: آتش نشانان پیروز شدند که آتش را تحت کنترل خود در آوردند و هم اکنون حریق اطفا شده است.

به گفته وی این حادثه خسارت اقتصادی زیادی به جا گذاشته اما خسارت جانی نداشته است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به افزایش فعالیت مشاغل فراوریی در روز های پایانی سال گفت: از صاحبان این کارگاه ها تقاضا میکنیم که ایمنی لازم را فراهم نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آتش سوزی در کارگاه دو طبقه نجاری و مبل سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در کارگاه دو طبقه نجاری و مبل سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید