ارائه یاری معیشتی به 757 هزار خانوار جدید در دور سوم

به گزارش وبلاگ موسیقی، سخنگوی طرح یاری معیشت حمایتی گفت: در دور سوم واریز مبالغ یاری معیشت حمایتی، 757 هزار و 323 خانوار جدید این مبالغ را دریافت کردند.

ارائه یاری معیشتی به 757 هزار خانوار جدید در دور سوم

به گزارش گروه مالی وبلاگ موسیقی حسین میرزایی در پاسخ به این پرسش که در دور سوم واریز یاری هزینه معیشتی در بهمن ماه چند خانوار جدید اضافه شدند، گفت: در مرحله سوم واریز یاری هزینه معیشتی که 10 بهمن ماه واریز شد، تعداد 757 هزار و 323 خانوار جدید به تعداد افراد 2 میلیون و 247 هزار و 947 نفر جدید بودند که معوقات سه مرحله یاری هزینه معیشتی را دریافت کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چه تعداد از افراد ایرانی یاری معیشتی دریافت می نمایند، گفت: بیش از 60 میلیون نفر در قالب بیش از 18 میلیون و 800 هزار خانوار که در حال حاضر یاری هزینه معیشتی خانوار را دریافت می نمایند.

سخنگوی طرح یاری معیشتی حمایتی همچنین در خصوص اینکه آیا سامانه حمایت هنوز برای ثبت درخواست دریافت یاری هزینه باز است، گفت: سامانه حمایت به نشانی https://hemayat.mcls.gov.ir/ همچنان باز است و افراد می توانند ثبت درخواست بدهند که درخواست آن ها مورد رسیدگی قرار می گیرد که اگر مشمول شوند، برای موعد اسفند ماه یاری معیشتی به حساب آنان واریز می گردد.

میرزایی گفت: افرادی که پیش از این در سامانه حمایت اقدام به ثبت درخواست برای بازبینی شرایط معیشتی خود نموده بودند، می توانند با مراجعه به سامانه حمایت ضمن مشاهده نتایج رسیدگی به اعتراض خود چنانچه درخواست بازبینی مجدد داشته باشند، می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ارائه یاری معیشتی به 757 هزار خانوار جدید در دور سوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه یاری معیشتی به 757 هزار خانوار جدید در دور سوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید