افشاگری فن پرسی از سیلی ناگهانی فن خال در جام جهانی 2014

به گزارش وبلاگ موسیقی، مهاجم سابق هلند از نافرمانی عجیبش در جام جهانی و سیلی ناگهانی فن خال پرده برداشت.

افشاگری فن پرسی از سیلی ناگهانی فن خال در جام جهانی 2014

به گزارش وبلاگ موسیقی به نقل از ورزش3 رابین فن پرسی می گوید لوئیس فن خال سرمربی سابق تیم ملی هلند، در جام جهانی 2014، زمانی که قصد داشته او را به دلیل گرفتگی عضله از زمین بیرون بکشد، وقتی با مخالفت فن پرسی روبرو شده به او سیلی زده است.

در دیدار هلند و کاستاریکا در یک چهارم نهایی آن جام جهانی، بازی دو تیم در وقتهای قانونی بدون گل تمام شد و به وقت اضافه کشید. در شروع وقتهای اضافه فن پرسی دچار گرفتگی عضله شده و فن خال سرمربی هلند در کنار زمین می گوید که قصد تعویض او را دارد. ولی مهاجم وقت منچستریونایتد از بیرون رفتن خودداری کرده و می گوید قصد دارد در زمین بماند و اگر کار به ضربات پنالتی کشید، پنالتی بزند.

وقتی کار به ضربات پنالتی می کشد، درحالیکه فن پرسی در حال تمرکز بوده، از فن خال سیلی می خورد. این اعترافی است که فن پرسی حالا برای اولین بار مطرح می کند. او در این باره گفت: وقتی بازی تمام شد همه کنار خط طولی زمین جمع شده بودیم و ناگهان فن خال من را زد. یک سیلی محکم که برق از سرم پرید. فقط توانستم به او بگویم دیگر هرگز این کار را با من نکن.

فن پرسی در ادامه گفت: با حالتی شگفت زده نگاهش می کردم. فن خال در واکنش خیلی آرام گفت حالا برگرد به زمین و حواست باشد که پنالتی را گل کنی.

منبع: همشهری آنلاین

به "افشاگری فن پرسی از سیلی ناگهانی فن خال در جام جهانی 2014" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری فن پرسی از سیلی ناگهانی فن خال در جام جهانی 2014"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید