تتلو بازداشت شد ، توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی درباره جزئیات بازداشت

به گزارش وبلاگ موسیقی، امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو از خوانندگان زیرزمینی از سوی پلیس بین الملل دستگیر شد.

تتلو بازداشت شد ، توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی درباره جزئیات بازداشت

به گزارش وبلاگ موسیقی به نقل از ایرنا، سردار احمد نورویان با اعلام این خبر اضافه نمود: به درخواست مرجع قضایی، پلیس بین الملل ناجا برای تبعه ایرانی امیرحسین مقصود لو(تتلو) به وسیله سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر کرد.

وی ادامه داد: در نهایت فرد یاد شده توسط پلیس ترکیه بازداشت شد.

باشگاه وبلاگ موسیقی نیز نوشت: به گفته سردار نوریان، تتلو در حال حاضر در بازداشت است و بعد از طی مراحل اداری انتقال وی به ایران، وی تحویل پلیس اینترپل ایران می شود.

سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا نیز به ایسنا گفت: با درخواست مرجع قضایی پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرد.

به گزارش وبلاگ موسیقی، پیش از این حساب اینستاگرام متعلق به امیر حسین مقصودلو (تتلو) در یک استوری اینستاگرام بیان کرد که این خواننده در هنگام سفر از ترکیه به مقصد لندن از سوی پلیس این کشور بازداشت شده است. اما تا به امروز جزئیاتی در خصوص چگونگی انتقال این فرد به کشور از سوی پلیس اعلام نشده است.

همچنین سایت پلیس به نقل از سردار نوریان نوشت: به درخواست مرجع قضائی به دلیل ترغیب شهروندان خصوصاً جوانان به استفاده از مواد مخدر به ویژه روانگردان ها و نیز اشاعه فساد، پلیس بین الملل ناجا برای تبعه ایرانی امیرحسین مقصودلو (تتلو) به وسیله سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر کرد که در نتیجه آن، فرد یاد شده توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است.

  • بازداشت امیرحسین مقصودلو در ترکیه | تتلو به ایران بر می شود؟
منبع: همشهری آنلاین

به "تتلو بازداشت شد ، توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی درباره جزئیات بازداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تتلو بازداشت شد ، توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی درباره جزئیات بازداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید