روسا: آلونسو باز می گردد تا دوباره قهرمان فرمول یک گردد

به گزارش وبلاگ موسیقی، پدرو لاروسا، راننده اسپانیایی سابق فرمول یک معتقد است فرناندو آلونسو، فاتح 32 گرندپری و قهرمان 2 دوره این رقابت ها برای کسب یک عنوان قهرمانی دیگر به فرمول یک باز می شود.

روسا: آلونسو باز می گردد تا دوباره قهرمان فرمول یک گردد

به گزارش وبلاگ موسیقی و به نقل از GrandPrix، پدرو لاروسا اطمینان ندارد که هموطنش یعنی فرناندو آلونسو شانس زیادی برای رقابت دوباره در فرمول یک داشته باشد. راننده ای که مدتی قبل بر خلاف انتظار طرفداران و تیم های فرمول یک قرارداد خوبی با تیم تویوتای ژاپن جهت شرکت در رقابت های رالی اداکار 2020 عربستان امضا کرد.

پدرو لاروسا، راننده اسپانیایی سابق فرمول یک گفت: فکر می کنم اکنون فرناندو آلونسو شانس زیادی برای بازگشت به فرمول یک ندارد، البته گفتن این حرف که او هیچ شانسی ندارد اشتباه است، زیرا نمی دانیم سباستین فتل و دیگر راننده های فرمول یک در فصل جاری چه عملکردی خواهند داشت. این یک واقعیت است که 2020 سال بسیار سختی برای فرمول یک و رانندگانش خواهد بود. در وهله نخست می دانیم که فرناندو آلونسو قلبا عدم بازگشت به فرمول یک را نمی خواهد. او در سال جای می خواهد روی رالی داکار متمرکز گردد. در وهله دوم هم شاید صندلی مناسبی برای آلونسو در تیمی پیدا نگردد. این هم یک واقعیت است و در سال 2021؟ قرار نیست آلونسو به عنوان یکی از بهترین راننده های دنیا به طور ناگهانی متوقف گردد. دوست دارم تا او دوباره به فرمول یک بازگردد. به نظرم آلونسو تا پیش از فتح یک قهرمانی دیگر در فرمول یک کناره گیری نخواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روسا: آلونسو باز می گردد تا دوباره قهرمان فرمول یک گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسا: آلونسو باز می گردد تا دوباره قهرمان فرمول یک گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید