سیمئونه: مایلم مهاجمانم بیش تر گل بزنند، اتلتیکوی فعلی بهتر از تیم سال های قبل است

به گزارش وبلاگ موسیقی، دیه گو سیمئونه از مهاجمان تیمش انتظارات زیادی دارد.

سیمئونه: مایلم مهاجمانم بیش تر گل بزنند، اتلتیکوی فعلی بهتر از تیم سال های قبل است

به گزارش وبلاگ موسیقی، دیه گو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل والنسیا در هفته پیش روی رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) ادعا کرد از مهاجمان تیم انتظارات بیش تری دارد.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید گفت: والنسیا در چند هفته اخیر فراز و فرودهای زیادی داشته اما همواره مقابل ما خوب بازی نموده و من به یاد ندارم بازی آسانی را مقابل این تیم تجربه نموده باشم! لوکاس با خروجش بیش از بقیه مرا آزار داد! لوکاس، پسری از آموزشگاه باشگاه بود. خروج او حتی از خروج گریزمان هم ناراحت کننده تر به نظر می رسید.

او در ادامه اضافه کرد: از زمان پیوستن گریزمان به بارسلونا با یکدیگر در ارتباط هستیم. او اکنون در جایی است که می خواهد باشد. آنتوان پسری فروتن است که زیاد صحبت نمی کند و اکنون خونسرد و شادمان است. شک ندارم او کارش را به خوبی در بارسلونا به سرانجام خواهد رساند اما همه چیز به والورده و نه به من بستگی دارد.دوست دارم مهاجمانم گل های بیش تری بزنند. البته خیلی به این مساله اهمیت نمی دهم.

تیم فعلی بهتر از سال های پیش بوده و انتقال بازی از دفاع به حمله خیلی خوب انجام می گردد اما باید تمام کنندگی بهتری داشته باشیم. همه مهاجمان ما بسیار خوب و مهم هستند و مطمئنم در بازی های پیش رو بیش تر گل می زنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیمئونه: مایلم مهاجمانم بیش تر گل بزنند، اتلتیکوی فعلی بهتر از تیم سال های قبل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: مایلم مهاجمانم بیش تر گل بزنند، اتلتیکوی فعلی بهتر از تیم سال های قبل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید