پردیس سینمایی شمیران به ناوگان سینمایی تهران می پیوندد

به گزارش وبلاگ موسیقی، پردیس سینمایی شمیران به زودی و با عبور از بحران کرونا و امکان فعالیت سالن های سینمایی در تهران افتتاح می گردد.

پردیس سینمایی شمیران به ناوگان سینمایی تهران می پیوندد

به گزارش به نقل از روابط عمومی پردیس سینمایی شمیران، پردیس سینمایی شمیران با ظرفیت 5 سالن به زودی توسط گروه سینمایی هنر شهر آفتاب در منطقه یک پایتخت به بهره برداری می رسد.

این پردیس دارای سالن سبز با ظرفیت 38 جایگاه، سالن آبی با 49 جایگاه، سالن نارنجی با ظرفیت 61 جایگاه، سالن قرمز با 154 جایگاه و سالن وی آی پی با ظرفیت 33 جایگاه است.

سالن های این پردیس از پروژکتور های لیزری فول اچ دی و سیستم صوتی دالبی بهره مند هستند.

همچنین محیط این سینما برای استفاده توانخواهان مناسب سازی شده و از دیگر ویژگی های آن توجه به معماری و طراحی داخلی هنری و استفاده از فضای سبز ویژه در لابی است.

پردیس سینمایی شمیران در منطقه اقدسیه تهران، بزرگراه ارتش در طبقه چهارم مجموعه شمیران سنتر واقع شده است.

همچنین در آستانه بازگشایی این پردیس سیدحمید موسوی شهردار منطقه یک تهران و تعدادی از مدیران ارشد سازمان سینمایی از جمله محمدحسین فرج مدیرکل دفتر توسعه زیرساخت و فناوری های سینمایی سازمان سینمایی، سعید رجبی فروتن مدیرکل حوزه ریاست سازمان سینمایی کشور، مجید مسچی مدیرعامل موسسه سینما شهر و محمدمهدی طباطبایی نژاد معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، محمدسالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی و همچنین حسن خلیل آبادی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از این مجموعه بازدید کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پردیس سینمایی شمیران به ناوگان سینمایی تهران می پیوندد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پردیس سینمایی شمیران به ناوگان سینمایی تهران می پیوندد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید